Views: 225

Kurs og seminarer

Praktisk og grunnleggende kurs i:
Kvalitet- og Risikostyring

Få kontroll på risiko – og skap reell verdi med kvalitetssystemet.

Mange virksomheter opplever at ISO 9001 og risikoanalyser blir unødvendig komplisert og lite verdiskapende i praksis. Dette kurset gir deg en enkel og praktisk tilnærming til hvordan du faktisk kan bruke kvalitetssystemet som et styringsverktøy – ikke bare for å tilfredsstille krav, men for å skape bedre resultater.

Kurset er utviklet for ledere og ansatte som jobber med kvalitet og risikostyring og andre som ønsker å forstå hva dette egentlig handler om – og hvordan det kan brukes i egen virksomhet. Målet er å avmystifisere både standarden og metodene, og gi deg konkrete verktøy du kan ta i bruk med en gang.

Gjort riktig handler ikke dette om compliance – men om å bygge en mer robust, effektiv og lønnsom virksomhet.

NB: Ny ISO 9001 Standard kommer i 2026 og kurset har tatt høyde for dette. Egen oppsummering av de få endringene tar vi med.


Velkommen.

Neste kurs:

27.05.2026

Varighet:

08.30 - 15.00